Marzysz o odmłodzeniu i ujędrnieniu swojego ciała? Przeprowadź nieinwazyjny lifting ciała metodą Accent Prime!

08 lutego

Z wiekiem wyraźnie zmienia się nie tylko wygląd naszej twarzy, lecz także ciała, które traci swój młody i szczupły wygląd. Skóra staje się coraz bardziej wiotka i mniej elastyczna, a dodatkowo niektóre obszary ciała mają większą skłonność do gromadzenia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Na szczęście medycyna estetyczna znalazła sposób na przeprowadzanie skutecznego liftingu ciała, dzięki któremu możemy odzyskać młodą i jędrną skórę, a przy tym zgrabną sylwetkę. Jednym z takich sposobów jest nowoczesny zabieg Accent Prime, który pozwala osiągnąć widoczne rezultaty już po pierwszym wykonanym zabiegu.
Nieinwazyjny lifting ciała - na czym to polega?
W przypadku nowoczesnej metody Accent Prime, lifting ciała odbywa się przy pomocy skojarzonego działania dwóch rodzajów fal: ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji). Na początku zabiegu stosowane są zimne ultradźwięki, a następnie urządzenie emituje fale radiowe, których zadaniem jest stopniowe podwyższanie temperatury tkanek podskórnych. Takie działanie pozwala przyspieszyć krążenie i metabolizm w okolicy poddanej zabiegowi, stymulując układ limfatyczny do szybszego usuwania tłuszczu i toksyn z organizmu. Fale ultradźwiękowe i radiowe wywołują naprzemiennie napięcie i rozluźnienie błon komórek tłuszczowych, prowadząc do ich uszkodzenia, a także stopniowego rozpadu adipocytów (komórek tłuszczowych) i uwolnienia ich zawartości.

Odmładzanie i ujędrnianie ciała - efekty
Jakich efektów możemy spodziewać się po połączeniu działania fal ultradźwiękowych i radiowych? Przede wszystkim szybkiego, bezpiecznego i bezinwazyjnego pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc na ciele, a także uporczywego cellulitu. Dzięki tej metodzie możemy bardzo skutecznie wymodelować swój brzuch, pośladki, uda czy ramiona, a przy tym ujędrnić i uelastycznić skórę, która wraz z wiekiem lub w wyniku dużej ilości straconych kilogramów uległa zwiotczeniu. Efekty widoczne są już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu, jednak specjaliści z Kliniki Miracki, którzy jako nieliczni w Polsce dysponują urządzeniem Accent Prime, zalecają wykonanie całej serii zabiegów, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty wyszczuplenia, odmłodzenia i ujędrnienia ciała. 

Lifting ultradźwiękami - czy to boli?
Dużą zaletą zabiegu Accent Prime jest nie tylko jego wysoka skuteczność w odmładzaniu i ujędrnianiu ciała, lecz także całkowita bezbolesność - podczas zabiegu większość Pacjentów odczuwa po prostu naprzemiennie uczucie ochłodzenia, a następnie silnego rozgrzania skóry. Bardzo ważne jest jednak to, że skojarzone fale ultradźwiękowe i radiowe nie prowadzą do uszkodzenia zewnętrznej warstwy naskórka, dzięki czemu zabieg jest dla Pacjenta bezpieczny i nie wymaga przechodzenia długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg jest wykonywany bez użycia skalpela, dlatego nie ma też ryzyka powstania nieestetycznych blizn, które towarzyszą tradycyjnym zabiegom modelującym z zakresu chirurgii plastycznej. Bezpośrednio po zabiegu Pacjent może powrócić do codziennej aktywności, a także standardowej pielęgnacji i higieny skóry.

Więcej informacji na temat metod liftingu znajdą Państwo na stronie: http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/lifting/


Zobacz także

8 komentarze

 1. Przydałby mi się taki zabieg, dla ciała i dla relaksu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przydałby mi się taki zabieg

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam do tej pory o takim zabiegu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze słyszę, ale nie wiem, czy bym się zdecydowała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. poddałaś się temu zabiegowi, z przyjemnością skorzystam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj przydałaby mi się seria takich zabiegów, szczególnie na brzuch :)

  OdpowiedzUsuń