Kokosowa pielęgnacja twarzy z nowymi kosmetykami Eveline Rich Coconut
19 maja- Nawilżający kokosowy płyn micelarny + tonik do demakijażu twarzy, oczu i ust
Skomponowany na bazie drogocennej 100% biowody kokosowej, doskonale usuwa zanieczyszczenia i wodoodporny makijaż, bez konieczności pocierania. Płyn, stworzony w aż 96% ze składników pochodzenia naturalnego, wzbogacony został o formułę tonizującą, dzięki czemu przywraca naturalne pH skóry, pozostawiając uczucie przyjemnego odświeżenia i nawilżenia. Płyn jest idealny dla osób wrażliwych, czy też noszących soczewki, nie powoduje jakichkolwiek podrażnień, jest bardzo delikatny ale i skuteczny. Zmywa nawet wodoodporny makijaż, a cera po nim jest miękka, dobrze oczyszczona i gotowa do dalszej pielęgnacji.
- Delikatna kokosowa pianka do mycia twarzy
- Ultra-bogaty kokosowy krem pod oczy
- Ultra-odżywczy kokosowy krem do twarzy
- Multi-nawilżający kokosowy krem do twarzy

21 komentarze
Nie miałam tych kosmetyków.
OdpowiedzUsuńJakoś kosmetyki kokosowe nie są moimi ulubionymi produktami ale może spróbuje i zmienie zdanie.
OdpowiedzUsuńta seria bardzo zasługuje na uwagę a i zapach kosmetyków nie jest sztuczny czy odpychający
UsuńMnie ciekawi pianka, bo niedawno zużyłam ich piankę I'm Bio i bardzo fajnie się sprawdziła :)
OdpowiedzUsuńpianki są bardzo przyjemne w użytkowaniu i goszczą u mnie częściej niż tradycyjne żele :-)
UsuńBardzo ciekawa seria :)
OdpowiedzUsuńuwielbiam kosmetyki naturalne i te inspirowane naturą, super , że Eveline wprowadziło taką fajną linię , chętnie sięgnę po te produkty
OdpowiedzUsuńEveline ma w ofercie coraz więcej świetnych naturalnych perełek
UsuńJuz dawni nie miałam ich kosmetyków ale ta seria prezentuje się mega
OdpowiedzUsuńmarka idzie w kierunku naturalnym więc coraz ciekawszą mają ofertę
UsuńUżywam pianki z tej serii i jestem zadowolona. Piękny mają zapach te kosmetyki
OdpowiedzUsuńciekawa seria, chętnie ją wypróbuję
OdpowiedzUsuńUwielbiam kokos i kokosowe kosmetyki, więc będę koniecznie musiała poznać serię tych kosmetyków od Eveline :)
OdpowiedzUsuńseria powinna przypaść Ci do gustu :-)
UsuńKocham wszystko, co z kokosem związane :)
OdpowiedzUsuńLubię kosmetyki o takich zapachach. Chętnei bym bliżej poznała tę serię.
OdpowiedzUsuńWielokrotnie słyszałam o tej serii, ale nie sięgam po nią, bo nie znoszę kosmetyków kokosowych.
OdpowiedzUsuńPiankę kokosową z tej serii bardzo lubię :)
OdpowiedzUsuńŁadna seria. Nie miałam okazji próbować.
OdpowiedzUsuńKosmetyki pielęgnacyjne z eveline to jakoś nie są moje klimaty. Po prostu może już za dużo razy się zraziłam;) Ale bardzo lubię zapach kokosowy w kosmetykach.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)
Uwielbiam kokos, ale w pielęgnacji sprawdza mi się jedynie do ciała ;)
OdpowiedzUsuń