Depilacja laserowa z depilatorem IPL Garett Beauty Flash

08 grudnia

Depilacja laserowa jest coraz chętniej wykonywanym zabiegiem w domu, a to dzięki coraz szerszej gamie depilatorów IPL, które w bezpieczny sposób skutecznie usuwają włoski. Depilatory IPL są jednym z największych trendów technologicznych w branży beauty ostatnich lat, więc to była kwestia czasu, kiedy i ja postanowię wypróbować ich działanie. Wybór padł na markę Garett Electronics, wiodącego producenta elektroniki użytkowej, który w swoim bogatym asortymencie, ma również urządzenia z działy beauty, w tym wspomniane depilatory IPL. Czy jestem zadowolona z depilacji laserowej z użyciem IPL Garett Beauty Flash?
Garett Electronic, depilator IPL, depilacja laserowa, pielęgnacja ciała
Na czym polega domowa depilacja IPL?
Depilacja IPL to obecnie jeden z największych trendów technologicznych w branży beauty. Impulsy światła działają zarówno na ciemne, jak i na jasne włoski. Stopniowo stają się one coraz słabsze, co w rezultacie prowadzi do ich wypadania, a w niektórych miejscach przestają odrastać. Zabiegi początkowo wykonuje się 2 razy w tygodniu, a następnie coraz rzadziej, nawet raz na kilka miesięcy! Pomiędzy kolejnymi sesjami można się zaś cieszyć gładką skórą.
O depilatorze Garett Beauty Flash
Depilator IPL Garett Beauty Flash to urządzenie, które pomoże zapomnieć o przeszkodach związanych ze zbędnym owłosieniem. Jest całkowicie bezpieczne, przystosowane do domowego użytku. Emituje delikatne impulsy światła, które wyeliminują włoski i wszelkie niedogodności! Moc urządzenia można z łatwością dopasować do swoich oczekiwań i z zadowoleniem obserwować efekty. 
W skład zestawu wchodzą:
 • Depilator IPL Garett Beauty Flash
 • Wymienna nasadka
 • Okulary ochronne
 • Maszynka jednorazowa
 • Zasilacz do podłączenia urządzenia
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
Zalety depilatora Garett Beauty Flash:
 • 5 poziomów mocy - Depilator IPL Garett Beauty Flash to możliwość dostosowania intensywności działania do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu zabiegi są zarówno skuteczne, jak i bezpieczne. Poziom mocy powinien być dobierany do koloru Twojej skóry i włosów – pomoże w tym praktyczny przewodnik, zamieszczony w instrukcji obsługi urządzenia. Dobór mocy zapewnia też komfort podczas każdego zabiegu depilacji – nie trzeba obawiać się bólu.
 • Duży obszar roboczy - Z Garett Beauty Flash nie musisz osobno „celować” w każdą cebulkę włosa. Głowica urządzenia zapewnia obszar roboczy o powierzchni ok. 3 cm2, dzięki czemu zabieg przebiega sprawnie i dokładnie. Wystarczy jeden błysk, a następnie można przesunąć głowicę do kolejnego obszaru. Depilacja pach czy pachwin nie powinna Ci zająć więcej niż 1 minutę, a całe nogi bez trudu „obsłużysz” w zaledwie 15 minut. 
 • Do 500 tys. impulsów - Garett Beauty Flash to również depilator IPL o bardzo dobrej żywotności. Jego lampy wystarczą aż na 500 tys. impulsów, co pozwala na przeprowadzenie wielu zabiegów depilacji. Co więcej, po zużyciu lampę można wymienić bez konieczności zakupu nowego urządzenia. To sprzęt, który pomoże Ci pozbyć się niechcianych włosków z dowolnego obszaru ciała i podtrzymać efekty przez bardzo długi czas.
 • Wygoda obsługi - Wybierając domowy depilator IPL, koniecznie zwróć uwagę na komfort obsługi. Garett Beauty Flash ma ergonomiczną budowę i jest dość lekki, dzięki czemu świetnie leży w dłoni. Odpowiednie ukształtowanie głowicy pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, a czytelny wyświetlacz LCD poinformuje Cię o parametrach zabiegu. W zestawie otrzymasz również zasilacz sieciowy, niezwykle ważne okulary ochronne i jednorazową maszynkę do golenia, pozwalającą przygotować skórę do depilacji światłem.
Sposób użycia:
01 Jeżeli na skórze znajduje się duża ilość włosów, należy je zgolić przed pierwszym użyciem. Oczyść skórę, upewnij się, że na powierzchni nie ma pozostałości włosów, jest całkowicie sucha i nie ma na niej żadnych tłustych plam.

02 Podłącz urządzenie do zasilacza, a następnie do zasilania. Aby uruchomić urządzenie, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez około 3 sekundy.

03 Przyciskiem zasilania wybierz odpowiedni poziom mocy, pasujący do rodzaju twojej skóry. Podczas pracy noś okulary ochronne. Nie patrz bezpośrednio w migające światło.

04 Ustaw depilator tak, aby głowica całkowicie dotykała skóry. Poruszaj depilatorem w kierunku góra/dół po skórze wymagającej depilacji.

05 Naciśnij przycisk uruchamiania lampy, trzymając urządzenie przy skórze. Możesz odczuć uczucie ciepła i mrowienia.

06 Po zakończonym zabiegu naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez około 3 sekundy, aby wyłączyć urządzenie, a następnie odłącz je od zasilania.

Moje odczucia po kilku użyciach:
Zacznę od tego, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jak urządzenie jest proste w obsłudze, mimo początkowych obaw, zabiegi przebiegały szybko i bezproblemowo. W trakcie zabiegów nie odczuwałam żadnego mrowienia czy ciepła, nie pojawiło się tez żadne uczulenie czy podrażnienie. Niemniej jednak przed pierwszą fotodepilacją warto przeprowadzić test, aby upewnić się, że nie odczuwamy żadnego dyskomfortu ani nie pojawiły się jakieś ślady podrażnienia. Zaczynając przygodę z depilacją IPL należy pamiętać, aby zabiegów nie wykonywać za często, trzeba uwzględnić wskazówki producenta:
tydzień 1-2: użycie 2 razy w tygodniu
tydzień 3-4: użycie raz w tygodniu
tydzień 5-8: użycie raz na 2 tygodnie
tydzień 8+: użycie raz co 1-3 miesiące
Średni czas zabiegu to:
ręce/ramiona - 8-10 minut
nogi - 15 minut
strefa bikini - 2 minuty
pachy/pachwiny - 1 minuta
Depilator IPL Garett Beauty Flash to strzał w dziesiątkę, jestem z niego bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać końcowego efektu. Oczekiwania wobec niego miałam bardzo wysokie i już mogę Wam powiedzieć, że spisał się wyśmienicie, i teraz nie wyobrażam sobie powrotu do tradycyjnej depilacji.
Zestaw jest bardzo ładnie zapakowany, przez co jest idealną propozycją prezentu pod choinkę, i właśnie mając to na względzie, mam dla Was KOD ZNIŻKOWY, dzięki któremu urządzenia ze strefy Beauty kupicie z aż 20% zniżką! Kod jest na wszystkie nieprzecenione produkty Garett Electronics w tym wszystkie nowości i będzie aktywny do końca stycznia 2022 – PIEKNA20
Dajcie znać, czy miałyście już do czynienia z fotodepilacją i czy znacie elektronikę Garett Electronics.


Zobacz także

11 komentarze

 1. Ciekawe urządzenie, póki co, mogę pomarzyć i nadal korzystać ze starego depilatora Braun :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam depilaot IPL, ale innej marki i mniejszy. Moja przygoda z takim rodzajem depilacji dopiero się zaczęła, ale liczę na przyjemne efekty

  OdpowiedzUsuń
 3. Depilator to byłoby dla mnie wybawienie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ze jesteś zadowolona ja mam innej marki i nie do końca u mnie się sprawdza

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja! Taki prezent chciałabym dostać pod choinkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tej marki mam Smartwatcha i uwielbiam go. Nad takim urządzeniem zastanawiam się od dłuższego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja zamierzam zapisać się na taki zabieg do kosmetyczki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedyś się zastanawiałam nad takim depolatorze. Może kiedyś się skusze.

  OdpowiedzUsuń