Upojne chwile we dwoje - Walentynkowy KONKURS z Khadindia.pl

03 lutego

Wiecie, że lubię Was rozpieszczać? Walentynki coraz bliżej i z tej okazji mam dla Was kolejny konkurs. Tym razem sponsorem nagrody (podwójnej) jest p. Agnieszka z zaprzyjaźnionego sklepu z cudownymi orientalnymi produktami - Khadindia.pl (KLIK.) Tym razem chcemy abyście puściły wodze swojej fantazji i opisały nam "Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy". Na Wasze propozycje na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru czekamy w komentarzach pod tym postem. Nagrodą jest zestaw dwóch aromatycznych indyjskich herbat organicznych Tulsi - Sweet Rose oraz Licorice Spice. Idealny dodatek do spędzenia romantycznych i aromatycznych chwil we dwoje. :-)


Warunki udziału w rozdaniu:

Należy w komentarzu pod postem opisać swój pomysł na wymarzony walentynkowy wieczór
Należy być publicznym obserwatorem bloga
Należy polubić Khadindia.pl na FB KLIK
Należy udostępnić publicznie informację o rozdaniu
Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse możecie zaprosić znajomych do zabawy

Konkurs trwa od 3 lutego 2015 r. do 9 lutego 2015 r. do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 2 dni od zakończenia rozdania. Zwycięzca zostanie wybrany w drodze losowania i będzie miał 1 dzień na przesłanie drogą e-mailową danych do wysyłki. Paczuszkę wysyła sponsor Khadindia.pl na terenie Polski. 

Formularz zgłoszenia:
"Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy"
Obserwuję jako:
Lubię na fb jako: (imię i pierwsza litera nazwiska/nick)
Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: link
Zaprosiłam znajomych: TAK/NIE

WYNIKI KONKURSU!!!!!!
DZIĘKUJĘ ZA CIEKAWE PROPOZYCJE SPĘDZENIA WIECZORU WALENTYNKOWEGO, PRZYZNAM SIĘ, ŻE NIEKTÓRE SAMA BYM WYPRÓBOWAŁA. :-) NIE PRZEDŁUŻAJĄC, UPOJNIE AROMATYCZNE WALENTYNKI RAZEM Z HERBATAMI KHADINDIA SPĘDZI MONTAGNE. PROSZĘ O PRZESŁANIE DANYCH ADRESOWYCH DO KOŃCA JUTRZEJSZEGO DNIA.
GRATULACJE!!!!

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs organizowany jest za pośrednictwem bloga zdrowaipiekna.com.pl na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Nagrodę stanowi jeden zestaw herbat, widoczny na zdjęciu powyżej. Sponsorem nagrody jest Khadindia.pl Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani wymianie na ekwiwalent pieniężny.
3. Zadaniem Uczestników jest zostawienie w komentarzu pod niniejszym postem formularza zgłoszenia zgodnego ze wzorem zamieszczonym w poście. 
4. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 9 lutego 2015 r., godz. 23.59. 
6. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania. Wyniki zostaną opublikowane na blogu w ciągu 2 dni od zakończenia rozdania. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych teleadresowych. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybiorę w drodze losowania jednego zwycięzcę. Zwycięzca będzie miał 1 dzień na przesłanie danych niezbędnych do wysłania nagrody.  
7. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu (3 lutego 2015 r.) i obowiązuje do czasu jego zakończenia.Zobacz także

10 komentarze

 1. "Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy"
  Dwudniowy wypad z mężem do Paryża,zdobycie wieczorem Wieży Eiffla,romantyczna kolacja przy świecach na Saint-Germain-des-Prés ,apartament w Shangri-La Hotel Paris z cudownym widokiem za oknem.....♥ Marzenie ♥
  Obserwuję jako:Katarzyna Wierzba
  Lubię na fb jako: Kasia W.
  Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: link https://www.facebook.com/katarzyna.wierzba1/posts/899492380102717
  Zaprosiłam znajomych: TAK

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy"
  Mi marzą się walentynki spędzone z mężem na egzotycznej wyspie. Siedzimy sobie na plaży, morze delikatnie pieści nasze stopy.Pijemy kolorowe drinki i delektujemy się ciepłem, egzotyką i sobą:)
  Obserwuję jako:Grzegorz Justyna Rojek
  Lubię na fb jako: (imię i pierwsza litera nazwiska/nick)Justyna R
  Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: linkhttps://www.facebook.com/justyna.rojek.10/posts/959792317395001?pnref=story
  Zaprosiłam znajomych: NIE

  OdpowiedzUsuń
 3. "Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy"
  To może zabrzmiec banalnie, ale nie mam dużych wymagań - nie liczy się dla mnie miejsce, wazne z kim. Chcę spędzić ten wieczór tak, by nic nas nie rozpraszało, wyłączyć wszystkie telefony, komputery, fejsbuki i skoncentrować się tylko na byciu razem. Uwielbiam spędzać czas z moją drugą połówką i nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia :)
  Obserwuję jako: Rincewind99
  Lubię na fb jako: Agnieszka K
  Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: https://www.facebook.com/rincewind99/posts/439733459511681
  Zaprosiłam znajomych: TAK - na facebooku

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy" to jak w piosence kino, kawiarnia i spacer :)
  Obserwuję jako:Benia besia
  Lubię na fb jako: Bernadetta B
  Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: https://www.facebook.com/bernadetta.bomba/posts/1620259344861605?pnref=story
  Zaprosiłam znajomych: TAK

  OdpowiedzUsuń
 5. "Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy" Kolacja w restauracji i spędzona noc w hotelu.Nocowanie poza domem zawsze budzi emocje a w ten wyjątkowy wieczór rozgrzeje je do czerwoności :)
  Obserwuję jako:Zdzisława Imianowska
  Lubię na fb jako:Zdzisława I
  Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: link https://www.facebook.com/mlecznakrowka/posts/780744598678389
  Zaprosiłam znajomych: TAK

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy to najpierw się zmęczyć i zmarznąć wchodząc na jakiś szczyt np. Giewont, tam pocałować się jak Eskimosi "noski noski" i wrócić do pokoju by tam sie rozgrzać w łóżku przy lampce wina i płomieniach świec
  Obserwuję jako: Emilka Z
  Lubię na fb jako: Emilka Z
  Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1383233778653291&id=100009000452125
  Zaprosiłam znajomych: TAK

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój pomysł to żadne szaleństwo, bez mnóstwa świec i pokojów wyścielonych płatkami róż... Mały okrągły stoliczek, dwa krzesła zwrócone do siebie, skromny kwiatek i nasze twarze w blasku prostej, skromnej świecy... a to wszystko na zwykłym deptaku z widokiem na piękny Bosfor, gdzie towarzyszyć nam będzie zachód słońca i odgłosy mew. Długie rozmowy przeplatane śmiechem i wzruszeniami... Tyle do szczęścia mi potrzeba. :)
  Obserwuje jako Edytaa17
  Lubię na FB jako Edyta A
  Udostępniłam https://www.facebook.com/edyta.adalik/posts/1001837349844803
  Zaprosiłam znajomych TAK

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy to: rzeka lub jezioro i rejs stateczkiem ku zachodzącemu słońcu. Dobre wino, smaczna kolacja i duużo śmiechu, wspomnień. Delikatne bujanie, jego opiekuńcze gesty takie jak przytulenie czy użyczenie marynarki, gdy zrobi się chłodniej... Dużo pocałunków i...j ;) Taaak, tyle o moim wymarzonym wieczorze, bo pewnie będzie jak zwykle: zostajemy w domu w dresach, ja robię kolację, on otwiera wino, potem popcorn i jakiś film (nie, nie komedia romantyczna, AKCJA musi być, więc strzelaniny i pościgi samochodowe). Ech, jak się nie ma co się lubi to... musi się kochać!
  Obserwuję jako: Nie Bieska
  Lubię na fb jako: Aneta Z
  Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: http://cosmeticosmos.blogspot.com/
  Zaprosiłam znajomych: NIE

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój pomysł na wymarzony wieczór walentynkowy

  Składniki:
  1 kubik wody
  2 godziny dla siebie
  300 mydlanych baniek
  4 rodzaje olejków do kąpieli
  5 ulubionych płyt relaksacyjnych
  60 stopni ciepła
  7 P.M.
  8-latka na treningu
  9 lat młodziej
  100 % szczęścia

  Sposób przygotowania:
  Składniki dokładnie wymieszać. Nie zapomnieć o żadnym z nich! Efekt gwarantowany, powtarzać w miarę możliwości jak najczęściej.

  Obserwuję jako: montagne
  Lubię na fb jako: Lidia Aleksandra C.
  Udostępniłam publicznie informację o rozdaniu: https://www.facebook.com/liidzia.ciop/posts/848839468506953
  Zaprosiłam znajomych: TAK

  OdpowiedzUsuń