Jestem piękna bo....Narodove piękno, czyli słów kilka o niezwykłej akcji Dove

14 maja

Każda z Nas jest piękna inaczej, bez względu na to jaki mamy typ urody,czy jesteśmy pełne energii, czy nieśmiałe, piękno jest w każdej z Nas, tylko trzeba jest z siebie wydobyć i uwierzyć w siebie. Taki przekaz płynie do nas z najnowszej akcji Narodove piękno, której Ambasadorką została niezwykle popularna i energiczna dziennikarka Dorota Wellman. 

źródło: press.pl

Celem akcji jest przekonanie każdej kobiety o jej wewnętrznym i zewnętrznym pięknie, uświadomienie, że kobieta idealna nie istnieje, że każda z Nas ma wady i nie wolno porównywać się do gwiazd patrzących na nas z okładek, ponieważ ich wygląd to w bardzo dużej mierze zasługa grafików. Najważniejsze to znaleźć w sobie cechy, dzięki którym czujemy się piękne każdego dnia, i to wcale nie muszą być aspekty czysto fizyczne.

Można być piękną na wiele sposobów: 
Jestem piękna, bo lubię i akceptuję siebie. Jestem piękna, bo jestem sobą i znam swoją wartość. Jestem piękna, bo jestem mądra i zaradna. Jestem piękna, bo jestem optymistką i kocham życie. Jestem piękna, bo jestem Polką
Dorota Wellman jak nikt inny doskonale oddaje ducha akcji Dove: nie jest kobietą o idealnych wymiarach, ale jest tak ciepłą i optymistyczną osobą, energia bije od niej z daleka i zarażą nią osoby w najbliższym otoczeniu. Wystarczy obejrzeć programy z jej udziałem, aby wiedzieć co mam na myśli. A jak ona sama zachęca Nas do spojrzenia na siebie w pozytywny sposób?

Zwracam się do kobiet młodych i starych. Niskich i wysokich. Grubych i chudych.Do blondynek, brunetek i rudych. Do tych, które mają włosy długie lub krótkie.I tych, które mają włosy naturalne lub farbowane. I do tych, które włosy straciły.Do dziewczynek, nastolatek, panien, mężatek i wdów. 
Wszystkie jesteście piękne. Nie ma kobiet idealnych, a kobiecości nie mierzy się w centymetrach i kilogramach. Nieważne co myślą o nas inni, ważne jest to,co myślimy o sobie! Zacznijmy się lubić i akceptować siebie. Dbajmy o duszę i ciało. Od tego powinna się zacząć nasza praca nad sobą. 
Nie warto porównywać się do kogoś. Gwiazdy na okładce wygładzonej i wyszczuplonej przez grafików. Do zawsze idealnej, pięknie ubranej i umalowanej pani z telewizji. Nie każda z nas musi być modelką i mieć idealne 90/60/90.Spójrzmy na siebie życzliwym okiem. Znajdźmy dobre strony, zobaczmy w sobie dobre i piękne cechy. Poznajmy swoją wartość.
Zaczynamy, to nie jest takie trudne! Jestem silna. Tyle umiejętności opanowałam,tyle rzeczy wiem, tyle potrafię zrobić. Jestem pracowita. Radzę sobie z trudnościami.Pracuję zawodowo, mam dom na głowie. Umiem to wszystko połączyć.Kto tak potrafi? Ja! Pokochaj siebie. Przecież jesteś dla siebie najbliższym człowiekiem. Patrz na świat optymistycznie. Ciesz się każdą chwilą. Czarną kawą o poranku, ramionami mężczyzny, w których można utonąć i schować nos.Kwiatami na stole. Sukcesem w pracy i rysunkiem dziecka. Słonecznym dniem,przeczytaną książką, rozmową z przyjaciółmi, nowo zdobytą umiejętnością.
Nowym słówkiem z angielskiego. Bierz to życie w ramiona i przytulaj mocno. 
Dzięki Dove każda z Nas może dołączyć do akcji i zamanifestować swoje piękno wchodząc na stronę https://jestempieknabo.pl/ . Wystarczy kliknąć w przycisk Jestem Piękna i zobaczycie ile Polek przyznało się, że są piękne. Ponadto możecie zaprojektować swoją unikalną koszulkę, z napisem Jestem Piękno bo......Na chwilę obecną licznik pokazuje taką magiczną liczbę 


Dziękujemy za poparcie akcji 
0119466
Razem z Tobą Polki już tyle razy powiedziały „Jestem piękna”!
Zostań ambasadorką naszej akcji!
Zaprojektuj wyjątkową koszulkę i pochwal się swoim pięknem.
Codziennie rozdajemy 100 koszulek.

A tak wygląda moja koszulka :-)Dziewczyny, nie czekajcie tylko wchodźcie, klikajcie i odkrywajcie w sobie piękno! 


Zobacz także

10 komentarze

 1. uwiebiam Dorotę ! A Akcja świetna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorota jest moją ulubioną dziennikarką, uwielbiam jej humor i cięte riposty :-)

   Usuń
 2. Pani Dorota jest genialna! Super akcja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Akcja świetna! Wzięłam udział. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super :-) liczba pięknych Polek rośnie w szybkim tempie :-)

   Usuń
 4. Dorota jest fenomenalna ! :) Już biorę udział w tej akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Dorotę ,lubię oglądać na TVN Style ,świetna akcja .
  Każda kobieta jest piękna ,tylko niektóre nie potrafią odkryć własnego piękna ,trzeba zacząć o siebie dbać nie od jutra ,lecz już od dziś.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna akcja, ostatnio czytałam o niej :)

  OdpowiedzUsuń