Rexona Fresh Party & Rexona Stay Dance – Rexona nadaje rytm i zachęca do ruchu!

24 lipca

Marka REXONA już nie raz udowodniła, że potrafi mówić do konsumentów w sposób niestandardowy i ciekawy. W tym roku w ramach kampanii promującej jedyne w Polsce antyperspiranty z technologią motionsense™ zostały przygotowane dwa niezwykle wydarzenia: Rexona Fresh Party – wieczorna impreza w rytmach klubowej muzyki oraz Rexona Stay  Dance – plażowy trening tańca. Każdy kto chce wziąć w nich udział powinien odwiedzić Sopot w dniach 31.07 i 01.08.2015 i udać się do Zatoki Sztuki. Nie zabraknie gwiazd, światowej klasy DJ’ejów oraz zabawy na najwyższym światowym poziomie. W tym roku Rexona nadaje rytm!

To nie pierwsza niestandardowa akcja marki Rexona. W 2013 r. przeprowadzono przełomowy w Polsce REXPERYMENT, pokazujący codzienną aktywność Polek. Rok później Anna Lewandowska przekonywała Możesz: więcej! i zachęcała do aktywności i podejmowania nowych wyzwań. W tym roku  Rexona przypomina, że dzięki przełomowej technologii motionsense gwarantuje niezawodną ochronę w każdej sytuacji - podczas tańca, wyczynowych sportów, biegu do autobusu czy dźwigania toreb z zakupami i zachęca do wspólnej zabawy podczas pierwszego w Polsce Rexona Fresh Party i treningu Rexona Stay Dance.REXONA to marka z sercem – inspiruje i zachęca do korzystania z życia, gwarantując przy tym maksymalny komfort, ochronę przed poceniem i uczucie świeżości. „Wiemy, że Polacy chcą żyć na 100% - realizować swoje pasje, odważnie podejmować nowe wyzwania, pokonywać swoje ograniczenia i przede wszystkim bawić się i cieszyć życiem. Każdego dnia są aktywni – czy to bawiąc się z dziećmi, dźwigając zakupy czy szalejąc ze znajomymi na rolkach lub klubowym parkiecie. I wiemy, że dzięki Rexonie w każdej z tych sytuacji mogą  być w pełni sobą – ciesząc się ochroną i komfortem jaki gwarantują antyperspiranty z technologią motionsense.- podkreśla Daniel Jaworski – Head of PR & Digital Communication.

Dlatego w tym roku Rexona nadaje rytm i zachęca do wspólnej zabawy podczas dwóch niezwykłych wydarzeń, które będą miały miejsce w Sopocie.
Już 31.07.2015r. miłośnicy klubowego brzmienia będą mogli bawić się w Zatoce Sztuki podczas imprezy - Rexona Fresh Party w rytmach muzyki serwowanej przez światowej klasy DJ’ów:  Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Jerry Ropero, który na swoim koncie ma takie hity jak: Coracao, the Storm czy Gipsy Woman. Na imprezie nie zabraknie również gwiazd – swoją obecność zapowiadają: Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka czy Natalia Siwiec.
Kolejny dzień upłynie pod znakiem plażowych zmagań z tańcem – laureaci You Can Dance – Brian Poniatowski i Natalia Gap zaproszą plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży. 

O akcji będzie głośno w mediach zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. W ramach zaplanowanych działań zostały przygotowane kreacje internetowe a także w social mediach. Za kreację odpowiada agencja a1btl, a za planowanie mediów dom mediowy PHD Media Direction, działania PR koordynuje Atelier PR. 

O MARCE REXONA
Niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami się mierzysz, większymi czy mniejszymi, antyperspiranty Rexona z technologią motionsense, pomogą stawić im czoła. Przełomowa technologia sprawia, że uwalniają świeżość przy każdym ruchu, gwarantując komfort i ochronę przed poceniem. Antyperspiranty Rexona dostępne są w różnych wariantach zapachowych, w formatach – kulka, spray i sztyft w wersji damskiej i męskiej.

BIOGRAFIA JERRY ROPERO
Jerry Ropero zaczynał karierę 10 lat temu w Belgii jako członek N.B.G. (Natural Born Grooves), tworząc hity “Groovebird” i “Forerunner”. Wspólnie remiksowali takie gwiazdy jak: Chicane, Sash, 2 Unlimited, czy Danzel.
5 lat temu w Hamburgu rozpoczął wraz z wokalistką Terri B znaną z projektów 2 Eivissa, i Future Breeze przebojowy projekt Avantarge. Z utworem „Get Down” dotarli na 12 pozycje amerykańskiej listy przebojów Billboard, a na listach przebojów we Włoszech i Kanadzie utrzymali się na pierwszej pozycji przez 5 tygodni! Przy tym projekcie współpracowali z producentami ‘Modern Talking’ i ‘Fun Factory’.
W 2003 roku Jerry Ropero nawiązał współpracę z djem Denis The Menace. Ich produkcje znalazły się na takich wytwórniach jak: hiszpańska Vendetta Spain, francuska Royal Flush, szwedzka Nero, angielskie C2, DATA (Ministry Of Sound).
Ich najbardziej znana produkcja wydana pod pseudonimem Sabor feat Jaqueline „Coraco” podbilła listy przebojów na całym świecie, trafiając nawet na playlisty polskich stacji radiowych. Jerry Ropero jest także ceniony za jego remiksy dla np. Eric Prydz, Kid Creme, Axwell, Robbie Rivera i innych, ostatnio współpracował także z DJ Pippi nad wspólnym projektem „Paiaxo”. Jako Dj Jerry Ropero występował w najlepszych klubach na całym świecie od „Space” na Ibizie po „Gallery” w Sao Paolo.

Jeśli chcecie fajnie spędzić czas przy klubowej muzyce i w doborowym towarzystwie to nie zwlekajcie i dołączcie do Rexony :-)  

Brałyście już kiedyś udział w takich plażowych imprezach? Przyznam się, że to moja pierwsza taka przygoda i czekam na nią z niecierpliwością. :-)


Zobacz także

3 komentarze